Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Kastrační centrum

Kastrační centrum

Léta zkušeností nás přivedla k přesvědčení, že kastrace snižují neuváženou nadprodukci koček a psů, zlepšují soužití lidí a zvířat ve městech a eliminují mnohé zdravotní komplikace, které s vyšším věkem nekastrované domácí mazlíčky postihují.

Poskytujeme bezplatnou předoperační konzultaci, součástí které je základní zdravotní prohlídka zvířete. S majitelem zvážíme všechna pro a proti vzhledem ke konkrétnímu pacientovi a probereme průběh předoperační přípravy i celého operačního dne.

Pokud chcete objednat přímo zákrok, vyplňte prosím objednávací formulář. Termín operace Vám potvrdíme obratem. 

Objednání kastrace

  • Pacienty v den operace přijímáme na kliniku po 6 až 12 hodinové hladovce v čase mezi 9:00 - 10:00 hod. (Přístup k vodě doma neomezujte.)
  • Po operačním zákroku vydáváme zvířata  v čase od 17:00 hod., již za plného vědomí. Zabezpečena je medikace proti bolesti, ochranný límec nebo obleček.

Bezplatná konzultace

Pokud si nejste jisti svým rozhodnutím ohledně kastrace, můžete se objednat do ordinace na bezplatnou konzultaci. Rádi Vám zodpovíme všechny dotazy. Více informací najdete na našem specializovaném webu.

 

Objednávat se můžete telefonicky, nebo vyplněním formuláře.

Pro potvrzení termínu Vás budeme obratem kontaktovat.

Zobrazit otevírací dobu

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů