Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Služby

Služby

Veterina Nebušice byla otevřena v roce 2009. Naším cílem bylo vytvořit menší, rodinné pracoviště, s blízkým vztahem mezi lékařem, majitelem a zvířecím klientem. Poskytujeme komplexní servis spojený s chovem domácích zvířat. Jsme tady pro Vás od první konzultace týkající se správného výběru domácího mazlíčka, preventivní péči, i další poradenství s výcvikem a výživou.

Naším hlavním úkolem je diagnostika a léčba onemocnění, která Vaše  zvířata trápí. Spolupracujeme s referenčními klinikami, které nabízí specializovaná vyšetření, nebo nepřetržitý provoz. Vzhledem k naší lokalitě a mezinárodní klientele poskytujeme kompletní komunikaci  v anglickém jazyce.

Na našem pracovišti zabezpečujeme standardní služby veterinární praxe, chirurgii měkkých tkaniv a celodenní hospitalizaci. Pro zajištění náročných diagnostických a terapeutických úkonů (CT, MRI, endoskopie, orthopedie) spolupracujeme se specializovanými klinikami v Praze.

Naše pracoviště nabízí

  • Kastrační centrum zastřešuje komplexní servis týkající se sterilizací samců a samic.
  • Součástí našich služeb je stříhání psů a koček. Našimi klienty jsou často agresivní kočky u kterých je pro úpravu srsti nutná sedace v prítomnosti lékaře.
  • Pet-Shop poskytuje výběr námi ověřených a doporučovaných krmiv a bezpečných hraček, které můžete zakoupit v pracovních dnech od 9:00 do 19:00 hod.